מי אנחנו - BestHotels.co.il

BestHotels.co.il – פורטל להזמנה ישירה ומשתלמת ממגוון מלונות בישראל

ב-BestHotels אנחנו מאמינים ב-Win-Win – חרטנו על דגלנו את ערך הערבות לענף התיירות הישראלי. מלבד המומחיות שלנו בפינוקים ומנעמי החיים הטובים, חשוב לנו לקדם שיתוף פעולה אפקטיבי עם מלונות מקומיים לטובת קידום והעצמה של תיירות מקומית כמנוע לצמיחה כלכלית למלונות. חיזוק ענף התיירות הוא לא רק אידיאל לשאוף אליו, אלא הדרך לשמור על הענף שוקק, כך שכולנו נהנים ממלונות ברמה גבוהה וחידושים לטווח הרחוק. 

מה קורה בטווח הקצר? אתם נהנים מהמחירים הכי משתלמים, תקשורת ישירה עם בית המלון ושדרוגים אישיים שבית המלון מעניק רק למי שמזמין דרך הפורטל.

הצלחה בינלאומית, ממוקדת בתיירות מקומית

BestHotels הוקם ב-2016 באיטליה על ידי קבוצת מלונאים מקומיים ואנשי שיווק בינלאומיים, וכיום משרת מלונאים ולקוחות ב-6 מדינות באירופה. הפעילות של הפורטל בישראל הושקה בשנת 2020, ובימים אלו נבנית התשתית לפעילות בארצות הברית. וזוהי רק ההתחלה. 

בישראל אנחנו משתפים פעולה עם קרוב ל-50 מלונות, ומאפשרים הזמנה ישירה, משתלמת ובטוחה מבית המלון ללא דמי טיפול נוספים. עד סוף השנה נגיע ל-120 מלונות בישראל, כולל מלונות הרשת המפורסמים והמוכרים בישראל. ברוח התקופה, אנחנו פונים רק לקהל ישראלי, ומציעים לישראלים בלבד הזמנה ישירה מבתי מלון מקומיים. 

איך אנחנו עושים את זה?

תוכן איכותי: אנחנו מפיקים את התוכן שלנו In House – הצוות שלנו כולל יוצרים, עורכים, מעצבים ומבקרים שתפקידם לייצר תוכן מרענן, שונה ואיכותי למחלקת הפרסום שלנו. התוכן שלנו נכתב בעברית לטובת הקהל המקומי הצמא לחשיפה למלונות איכותיים ומיוחדים בארץ.

הזמנה ישירה: שיתופי הפעולה שלנו עם חברות טכנולוגיה מקומיות מאפשרים הזמנה ישירה ממגוון בתי מלונות ובתי מלון בוטיק ללא דמי טיפול נוספים ובאמצעות התקשרות ישירה עם המלון. כן, ההזמנה מאיתנו היא למעשה הזמנה ישירה מהמלון, במחירי המלון עם כל ההטבות השמורות למזמינים ישירות מהמלון.

שיתוף פעולה: כאשר אתם מזמינים ישירות מהמלון -> כולם מרווחים. ואם כולם מרוויחים, אז למה לא להעניק לכם קופון הנחה נוסף של 3%-5% על המחיר המשתלם ביותר בזמנה ישירה? זה בדיוק מה שאנחנו עושים. 

רוצים ללמוד עוד על מודל ה- WIN-WIN בהזמנה ישירה?

זה הזמן לחופשה בישראל

משבר הקורונה שפקד את העולם בתחילת 2020 הביא לשינויים מרחיקי לכת בהרגלי הנופש שלנו. אנו צריכים להבין שהנגיף כאן, וללמוד לחיות איתו. כל משבר הוא הזדמנות, ולכן אנחנו בBestHotels נרתמנו לעזרת המלונאים הישראלים: חופשה לוקאלית (מקומית) בהזמנה ישירה ומשתלמת. אלפי ישראלים נחשפים לתוכן שלנו על בסיס יומי, מגלים עולם חדש של מלונות בישראל, במחירים משתלמים ביותר דרך הזמנה ישירה. אנחנו מאמינים שמשבר הקורונה יכול לקרב בין המלונאים המקומיים והקהל הישראלי, ולשפר את ההבנה שאין מקום למלונאות ישראלית בלי קהל מקומי. כל זה קורה באמצעות תוכן, שיתוף פעולה והזמנה ישירה!

שותפים מקומיים

לכל שאלה, בקשה, או הערה, אנא פנו אלינו בכתובת sales(at)besthotels.co.il

אנו מאחלים לכם חופשה נעימה ובטוחה!

צוות BestHotels ישראל

Send this to a friend